Sveiki, mes esame Folded Tellers.

 

Folded Tellers istorija gan ilga ir linksma, tad vieno post'o viskam apžvelgti nepakaks. Kiekvieną labai kviečiame prisijungti prie šios kelionės ir sekti mūsų naujienas!
Dabar trumpai apie mus. Taigi niekam nepaslaptis - esame e-shop'as, prekiaujame daugiausiai Levi's produkcija, o tai darome atsižvelgdami į ekologiją. Viena mūsų pagrindinių įmonės misijų yra ekologijos skatinimas, norime, kad pirkėjai pirkdami rūbus pagalvotų ir nuspręstų ar tikrai jiems reikia šių rūbų. Ar žinojote, jog mados pramonė sudaro 8-10% pasaulio užterštumo? Nors šį skaičių sumažinti dideliame vartojimo pasaulyje ypač sudėtinga, mes siekiame, kad žmonės rinktųsi gamtą tausojančius rūbus. Tokiu atveju yra keli pasrinkimai: Brand'as, kuris kuria produktus atsižvelgdamas į tai ką palieka po savęs, tai gali būti nurašytas rūbas - toks kuris jau sukurtas, bet prikeltas naujam gyvenimui (mes tokius darome čia: Vienetiniai) arba tai gali būti dėvėti kokybiški rūbai, kurie vis dar gali būti naudojami. Taigi ekologija mums yra ypatingai svarbi, todėl pasistengsime, išgelbėti, kuo daugiau rūbų bei sukelti, kuo daugiau šypsenų :)

Kitas labai svarbus dalykas - skaidrumas ir sąžiningumas. Tad pradedant nuo savęs iš karto viską sakome: didelė dalis mūsų rūbų, Amerikoje buvo pasmerkti utilizavimui. Dažniausiai, tai būna nauji rūbai, tik purvini, tad juos atsargiai, pagal visas taisykles išskalbiame ir paruošiame naujam gyvenimui. Tiesa, nevisi, kai kurie rūbai pas mus tiesiog iš paprastų didmenininkų, kuriuos randame po ilgų klajonių internete ar dalyvaujant aukcionuose.

Taigi padėkite mums augti, o mes jums atsidėkosime kokybiškais rūbais už gerą kainą!

Iki greito!