Privatumo politika

 

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir dalijamasi jūsų asmenine informacija, kai lankotės ar perkate iš https://foldedtellers.com („Svetainė“).

 

ASMENS INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME

Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Mes renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

- „Slapukai“ yra duomenų failai, patalpinti jūsų įrenginyje ar kompiuteryje ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

- „Įrašų failai“ seka veiksmus, vykstančius svetainėje, ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo/išėjimo puslapius ir datos/laiko antspaudus.

- „Žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote svetainėje, įrašyti.

Be to, kai perkate ar bandote pirkti per svetainę, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, el. Pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją vadiname „Užsakymo informacija“.

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „asmeninę informaciją“, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.

 

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS INFORMACIJĄ?

Mes naudojame užsakymų informaciją, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus per Svetainę (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymų patvirtinimų teikimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:

Komunikuoti su jumis;

Patikrinti mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir, kai laikomasi mumis bendrinamų nuostatų, pateikti informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Mes naudojame surinktą informaciją apie įrenginį, kad padėtų mums patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), o apskritai - tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuojant analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su ja) svetainę ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

 

DALINTIS SAVO ASMENS INFORMACIJA

 

Mes galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad padėtų mums suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine - daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/ . Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą gautos informacijos prašymą arba kitaip apsaugotume savo teises.

 

ELGESIO REKLAMA

 

Kaip aprašyta aukščiau, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti jums tikslinę reklamą ar rinkodaros komunikaciją, kuri, mūsų manymu, gali jus sudominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) edukaciniame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Jūs galite atsisakyti tikslinės reklamos:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

BING-https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale šiuo adresu: http://optout.aboutads.info/.

 

„NESEKITE“

 

Atminkite, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „Nesekti“.

 

JŪSŲ TEISĖS

 

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.

Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad mes tvarkome jūsų informaciją, kad įvykdytume sutartis, kurias galbūt sudarome su jumis (pvz., Jei užsakote per svetainę), arba kitaip siekdami aukščiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atminkite, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

 

DUOMENŲ SĄLYGOS

 

Kai jūs pateikiate užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją savo reikmėms, nebent ir kol neprašysite mūsų ištrinti šios informacijos.

 

PAKEITIMAI

 

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką, kad, pavyzdžiui, atspindėtume savo praktikos pakeitimus arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti užklausą, susisiekite su mumis el. Paštu hello@foldedtellers.com arba paštu adresu FoldedTellers Perkūno al. 20A, 44225, Kaunas, Lietuva

Sekmadienis,Pirmadienis,Antradienis,Trečiadienis,Ketvirtadienis,Penktadienis,Šeštadienis
Sausis,Vasaris,Kovas,Balandis,Gegužė,Birželis,Liepa,Rugpjūtis,Rugsėjis,Spalis,Lapkritis,Gruodis
Nepakankamas kiekis. Tik [max] liko.
Pridėti prie mįgiamųPeržiūrėti mėgiamusPašalinti iš mėgiamų
Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Return To Shop

Pridėti pastabas prie užsakymo Redaguoti pastabas
Pridėti kuponą

Pridėti kuponą

Kupono kodas bus pritaikytas atsiskaitymo metu